Zła passa trwa

Przegrywamy z Osadnikiem 2:3

W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy bramek, choć było wiele okazji do strzelenia. Jeziorak próbował swoich sił prostopadłymi podaniami i po takim zagraniu Rośczak wywalczył rzut karny, niestety nasz kapitan pechowo przestrzelił i nie cieszyliśmy się z gola. Osadnik miał bardzo groźne kontry i cztery razy ratował nas Spychaj broniąc znakomicie akcje sam na sam. W końcówce połowy świetnym strzałem z rogu pola karnego próbował Chlibyk, ale piłka po uderzeniu w słupek nie wpadła do bramki. Schodziliśmy do szatni z wynikiem 0:0.

Początek drugiej połowy mógł sugerować, że Szerszenie 🐝🐝 się przebudziły, ale kilka składnych akcji nie potrafiliśmy zamienić na gola. Rywal za to marnował bardzo dobre okazje do strzelenia bramki. Bardzo słaba gra w obronie doprowadziła do tego, że Osadnik wyszedł na prowadzenie po strzeleniu rzutu karnego. Szybko odpowiedzieliśmy strzałem Rośczaka i mecz zaczął się na nowo. Następnie po składnej akcji znowu Myślibórz wyszedł na prowadzenie. Po kolejnym ciosie znowu potrafiliśmy się podnieść i strzelić gola, z rogu pola karnego pięknym strzałem Adrian Chodorowski trafił w długi róg bramki, była to ozdoba tego meczu. W doliczonym czasie gry Osadnik strzelił głową po stałym fragmencie gry i podobnie jak ze Stalą straciliśmy punkty.

Osadnik w przebiegu całego meczu stworzył sobie wiele dogodnych sytuacji i zasłużenie wygrał ten mecz. Niestety może martwić nas bardzo słaba gra w obronie, bo na dobrą sprawę, gdyby rywal był skuteczny mógłby strzelić więcej goli.

Kolejna kolejka będzie kluczowa, by przerwać złą passę i wrócić na dobre tory. Bądźcie z nami i oczekujcie na zapowiedź następnego meczu! 💛🖤

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR