Bez niespodzianek na Załomiu

W 2.kolejce Ligi Okręgowej zespół Jezioraka u siebie zmierzył się z beniaminkiem ligi okręgowej Orłem Grzędzice.

Mecz rozpoczął się od naporów gospodarzy którzy atakiem pozycyjnym starali się zagrozić bramce przeciwnika. Widać było różnicę klas zespołów. Orzeł w tym meczu nastawił się na obronę całym zespołem i liczył na grę z kontry.

Ataki Jezioraka przyniosły skutek w 19′ gdy po idealnym rzucie rożnym z głowy bramkę strzelił Rośczak. Napór Szerszani trwał w najlepsze czego skutkiem były niezliczone rzuty rożne. Orzeł wyprowadził jedną dobrą kontrę po której Rutyna sparował strzał z dystansu na rzut rożny.

„Szerszeniom” w pierwszej połowie ciężko było sie przebić przez skomasowaną obronę przeciwnika i do przerwy było tylko 1:0.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Jeziorak ciągle atakował i po faulu na Rośczaku nasz kapitan Kapczyński z 11 metra nie dał szans bramkarzowi.

Dalszy przebieg meczu to atak pozycyjny Jezioraka i nieliczne kontry Orła. W 63′ Chlibyk strzałem z dystansu podwyższył na 3:0. Po tej bramce trener Lis wprowadził młodych zawodników którzy mogli przy spokojnym wyniku ograć się na tym poziomie rozgrywkowym.

Wynik meczu już nie uległ zmianie. Jeziorak zgodnie z oczekiwaniami zdobył 3 pkt. W następnej kolejc „Szerszenie” zmierzą się na wyjeździe z kolejnym beniaminkiem Ogniwem Babinek.

1:0 – 19′ – Jakub Rośczak

2:0 – 51′ – Dawid Kapczynski (karny)

3:0 – 63′ – Mateusz Chlibyk

JEZIORAK – Rutyna, Kanigowski (Zbaracki), Pyrek, Gruszczyński, Szych, Chlibyk, Kapczynski, Chodorowski A. (Lis), Chodorowski J., Magdziak (Sikorski), Rośczak (Ozdoba), Rez: Cytloch,

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR