Damian Krawczyk drugim transferem

Na zasadzie wypożyczenia przechodzi do nas Damian Krawczyk, którego pozyskaliśmy z ligowego rywala Kasty Szczecin.

Damian rozpoczynał swojej pierwsze kroki w Akademii Piłkarskiej Pogoni, następnie w wieku trampkarza przeniósł się do Stali Szczecin i grał tam na poziomie wojewódzkim. Bardzo szybko wszedł w piłkę seniorską – zadebiutował w Kaście Majowe mając 17 lat. Zdobył tam trochę doświadczenia co przełożyło się na dobre liczby i zaowocowało to wypożyczeniem do Szerszeni.

Zawodnik najlepiej czuje się na pozycji skrzydłowego, grając na prawej lub lewej stronie. Jego atuty to szybkość, technika oraz wyczucie w polu karnym.

– Lubię spełniać cele drużyny, mam nadzieję, że to będzie awans do 4 ligi. Indywidualnie chcę przybliżyć drużynę do awansu moimi bramkami i asystami. Jako, że atmosfera w tej drużynie jest bardzo dobra świetnie się w niej odnajduje i chcę jak najszybciej zintegrować się z kolegami – mówi Damian.

– Damian mimo młodego wieku już jest zawodnikiem ogranym na szczeblu okręgówki. Da nam na pewno dużo sportowej jakości jak i radości ze swojej gry – mówi trener Marcin Lis.

Damian będzie występował z numerem 20 przejmując go od Szymona Bednarka, Bedziu będzie występował z numerem 7. Witaj na Kasztanowym Damian! 💛 🖤

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR