Długo wyczekiwana inauguracja

Herb Jeziorak

Jeziorak Szczecin

6 : 1
12-08-2023 12:00
Herb Jeziorak

Iskra Banie

Już w najbliższą sobotę kolejny sezon w okręgówce rozpocznie zespół seniorów Jezioraka Szczecin. W zeszłym sezonie „Szerszenie” zajęły miejsce 3 tuż za miejscem barażowym. W tym roku zespół nie ukrywa aspiracji na awans. Po okresie przygotowawczym i kilku transferach zdolnej młodzieży trener Lis głośno mówi, że walczy o awans i powrót do IV ligi 💛 🖤

W okresie przygotowawczym rozegraliśmy cztery sparingi na Kasztanowym. Pierwszy z Iną Goleniów, z którą przegraliśmy 1:6, Ina była poza naszym zasięgiem oraz na innym poziomie przygotowania do ligi, bardzo mocny rywal. Pozostałe sparingi wygraliśmy prezentując niezły poziom gry – z Odrzanką Radziszewo 7:1, Iną Ińsko 4:0 i Jantarem Dziwnów 4:1. Najjaśniejszymi postaciami okresu przygotowawczego byli nasz diament Szymon Bednarek oraz nowe nabytki Kamil i Damian.

W pierwszym meczu Jeziorak zmierzy się z Iskrą Banie z którą w zeszłym sezonie kończył rozgrywki. Czerwcowy mecz zakończył się zwycięstwem 5:1 żółto-czarnych. Iskra zajęła 5 miejsce w sezonie 2022/23. W letnich sparingach grali z Niemieckim SV Blau Weiß 90 Gartz 3:1 i z Angermünde FC 2:5. Zespół Iskry zawsze stawia ciężkie warunki i jest to fizyczny mecz, oby i tym razem nasz zespół pokazał siłę i wywalczył 3 pkt.

Wszystkich chętnych kibiców zapraszamy na mecz w sobotę o godzinie 12:00 na Kasztanowym! Tylko 3 pkt! 🐝🐝🐝

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR