Falstart na wiosnę

Niestety wiosna nie rozpoczyna się dla nas pomyślnie. Przegrywamy 2 mecze na wyjeździe i tym samym komplikujemy sobie sytuacje na starcie sezonu.

4 marca w zaległej 15 kolejce rundy jesiennej przegraliśmy na wyjeździe z Iskrą Banie 2:1. Mecz w pierwszej połowie toczył się po naszej myśli, ale nie potrafiliśmy strzelić gola, najbliżej był Szymon Bednarek trafiając w słupek strzałem z pola karnego. Do szatni schodziliśmy z wynikiem 0:0.

W drugiej połowie to Iskra zaczęła zagrażać naszej bramce i w 54 minucie po jednej z akcji wyszli na prowadzenie. Po stracie gola nie mogliśmy przejąć inicjatywy i dostosowaliśmy się grą pod styl gry rywala. W 74 minucie Dawid Kapczyński wywalczył rzut karny, a na gola zamienił go niezawodny Mateusz Chlibyk. Po wyrównaniu mogło się wydawać, że pójdziemy za ciosem, ale to rywal po stałym fragmencie zadał ostateczny cios i zainkasował 3 punkty.

Herb Jeziorak

Jeziorak Szczecin

1 : 2
04-03-2023 16:00
Herb Jeziorak

Iskra Banie

W ostatni weekend w niedzielę graliśmy pierwszy mecz rundy wiosennej na ciężkim terenie Stali Szczecin, mecz został rozegrany na sztucznym boisku przy ul. Kresowej. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, już w 1 minucie meczu Adrian Chodorowski miał dobrą sytuacje, by pokonać bramkarza, ale był nieskuteczny. W pierwszym składzie mecz rozpoczął Miłosz Magdziak, który wraca do gry po kontuzji, to właśnie on był autorem pierwszej bramki pewnie pokonując bramkarza sprytnym strzałem. Niestety tuż przed przerwą Stalówka wyrównała i do szatni schodziliśmy z wynikiem 1:1.

Po przerwie budowaliśmy składne akcje i po takowej Szymon Bednarek wpakował piłkę do bramki ładnym strzałem w boczną siatkę. Mogło się wydawać, że mecz tak się zakończy, ale Stal pokazała w końcówce charakter, najpierw w 85 minucie Adam Bogacz strzałem z nożyc zdobył bramkę „stadiony świata”, a w doliczonym czasie gry Stalówka wcisnęła bramkę na 2:3 i to ona mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Warto dodać, że druga połowa to był popis nieskuteczności Szerszeni. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji sam na sam, ale bramka była jak zaczarowana i nie wykorzystaliśmy swoich szans.

Herb Jeziorak

Jeziorak Szczecin

2 : 3
12-03-2023 13:00
Herb Jeziorak

Stal Szczecin

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR