O 3 punkty w Cedynii

Herb Jeziorak

Jeziorak Szczecin

1 : 2
16-04-2023 15:00
Herb Jeziorak

Czcibor Cedynia

Jutro o godzinie 15:00 Szerszenie podejmą na wyjeździe drużynę Czcibor Cedynia. Przypomnijmy, że jesienią padł dwucyfrowy wynik i wygraliśmy z przeciwnikiem u siebie na os. Kasztanowym, aż 10:1. Mecz wyjazdowy zapewne będzie o wiele trudniejszy, a nasz zespół ostatnimi czasy prezentuje się w kratkę. Mimo tego jesteśmy faworytem tego spotkania i nie myślimy tylko o zwycięstwie, jeśli chcemy liczyć się do czołówki ligi nie możemy się potknąć i w tym meczu zgubić punkty.

Podsumowując ostatni okres, przegraliśmy najpierw na wyjeździe z Kastą Majowe kończąc mecz w 9 co miało przełożenie na wynik. W ostatni weekend grając u siebie z KP Przecław znowu kończymy mecz w niepełnym składzie, Pyrek obejrzał w pierwszej połowie drugą żółtą kartkę i całą drugą połowę musieliśmy dwa razy więcej biegać, by uratować w tym meczu chociaż punkt. To się udało, Marcel Żebrowski wywalczył rzut karny w 90 minucie, a na gola zamienił go Mateusz Chlibyk. Mecz zakończył się remisem, więc w ostatnich 2 meczach zdobyliśmy tylko 1 punkt. Czcibor za to wygrał u siebie z Moryniem i przegrał z mocnym przeciwnikiem Iskrą Banie 5:0.

Jeśli ktoś jest w stanie przyjechać do Cedynii i wspierać nas z trybun to gorąco zapraszamy! Zamierzamy dać z siebie wszystko i wrócić do Szczecina z 3 punktami. 💛 🖤 🐝

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR