Obrona kluczem do sukcesu

Herb Jeziorak

Jeziorak Szczecin

5 : 1
07-10-2023 16:00
Herb Jeziorak

Kasta Majowe

W dziewiątą kolejkę okręgówki podejmiemy zespół Kasty Majowe. Mecz zostanie rozegrany na wyjeździe w sobotę 7 października o godzinie 16:00 na stadionie „Komin Arena”.

Pojedynek zapowiada się ciekawie, obie drużyny będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony po porażkach w ostatnich kolejkach. Kasta przegrała na wyjeździe z Energetykiem, a Jeziorak w ostatnich minutach wypuścił z rąk remis w meczu z Kołbaczem. Ponadto obie drużyny nie wygrały w ostatnich dwóch kolejkach, więc będzie to dobra okazja, by dopisać 3 punkty do ligowej tabeli.

Wracając myślami do ostatniego meczu (przyp. red. z Fagus Kołbacz) to wielka szkoda, że nie udało się Szerszeniom wyszarpać zwycięstwa, mieliśmy bardzo dobre okazje do podwyższenia wyniku mając jednobramkowe prowadzenie, ale brakowało skuteczności. Rywal potrafił wykorzystać naszą niefrasobliwość w obronie i wpakował nam 3 bramki. W meczu z Kastą na pewno kluczem do zwycięstwa będzie gra obronna, bo jak widać od początku sezonu strzelamy gola w każdym meczu, ale przy okazji tracimy sporo bramek.

Serdecznie zapraszamy kibiców na mecz wyjazdowy, sobota godzina 16:00 Komin Arena! 💛🖤🐝

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR