Ostatni sparing przed startem rozgrywek

We wtorek zawodnicy trenera Marcina Lisa w Gardnie rozegrali ostatni sparing przed zmaganiami w Klasie Okręgowej gr. 2. Rywalem „Szerszeni” był miejscowy Grot Gardno.

Mecz rozpoczął się pod dyktando gości, którzy narzucili swój styl gry i rozgrywając piłkę od tyłu starali się konstruować akcję.

Na bramki nie trzeba było długo czekać. Już w 5 min piłkę głową do bramki po wrzutce Jakubowskiego skierował Rośczak. Bramka na 2:0 padła chwilę później, gdy po długim podaniu za obrońców od Szycha sam na sam wykorzystał Kanigowski, mijajac bramkarza i wchodząc z piłką do bramki. Wysoki pressing gości przyniósł wymierny skutek w postaci trzeciej bramki dla Jezioraka. Swoją drugą bramkę strzelił popularny „Rożek” wykorzystując sytuację sam na sam. Po tej bramce zespół Jezioraka spuścił z tonu nie wykorzystując kilku znakomitych sytuacji. Pod koniec pierwszej połowy dzięki udanemu pressingowi gospodarzy,błąd popełnił jeden z zawodników Jezioraka i sytuację sam na sam wykorzystał zawodnik Gardna. Do przerwy wynik 1:3 dla Jezioraka.

W drugiej połowie drużyna z Załomia grała na zwolnionych obrotach co przyniosło fatalny skutek. Drużyna Grota wyszła bardziej zmotywowana i przejeła inicjatywę. Gospodarze szybko wykorzystali błąd zawodników Jezioraka i po faulu w polu karnym skutecznie wykorzystali jedenastkę. Chwilę później było już 3:3. Po szybkiej kontrze, gospodarze wyrównali stan meczu. Jeziorak próbował rozgrywać piłkę lecz robił to zbyt przewidywalnie i gospodarze, ku uciesze licznie zgromadzonych fanów poczuli ,że mogą ten mecz wygrać. Po kolejnej kontrze lewą stroną, zawodnik Grota zszedł z piłką do środka i nie dał szans bramkarzowi gości strzelając po długim słupku.

Jeziorak jednak zawsze gra do końca i podrażnieni goście w 85′ wyrównali stan meczu gdy po podaniu Kanigowskiego wynik ustalił Chlibyk.

Wynik 4:4 na pewno nie zadowala zawodników i kibiców Jezioraka i w najbliższą sobotę będą chcieli pokazać ,że chcą wygrywać każdy mecz.

Zapraszamy na inaugurację klasy okręgowej, derby Szczecina już w sobotę godz. 16:00 Jeziorak Szczecin vs Stal Szczecin.

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR