Patryk Gawiński odchodzi!

Patryk jest kolejnym zawodnikiem, który opuści nasze szeregi. Dostał propozycję od naszego ligowego rywala Arkonii Szczecin i postanowił skorzystać z oferty, czym otworzył nowy rozdział w swojej piłkarskiej karierze ⚽

Pegi przyszedł do nas w 2017 roku z Salosu CLJ, gdy występowaliśmy w IV lidze. Był bramkostrzelnym napastnikiem, który siał postrach wśród bramkarzy, a trenerzy rywali obmyślali plan jak mogą go powstrzymać. Przypomnijmy w sezonie 2020/2021 strzelił 41 bramek w 26 meczach, prawdziwy goleador ⚽ Ponadto grał twardo i nigdy nie odstawiał nogi, każdy Szerszeń 🐝 powinien brać z niego przykład.

Oto kilka słów od Patryka:

“Jeziorak to zawsze będzie mój klub i zawsze będę z nim związany emocjonalnie, jednak po prostu nadszedł czas na zmiany. Wróciłem do klubu zimą, aby spróbować pomóc utrzymać ciężko wypracowany awans na szczebel IV Ligi, ale jak wiadomo ta sztuka nam się nie udała. Teraz chciałbym spojrzeć na naszą lokalną piłkę z trochę innej perspektywy i stąd też zaakceptowałem bardzo ciekawą dla mnie ofertę z Arkonii Szczecin, choć ze względu na przywiązanie do klubu nie była to łatwa decyzja.

Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim osobom związanym z Klubem za wspólnie spędzony czas i życzyć spełnienia wszystkich założonych sobie celów w nowym projekcie. Osobiście dalej będę trzymał kciuki za Jeziorak i liczę na to że w przyszłości nasze drogi jeszcze się skrzyżują.”

Pamiętaj Patryk, że dla Ciebie drzwi do klubu będą zawsze otwarte, swoim zaangażowaniem i ciężką pracą pokazywałeś jaki masz charakter na boisku. Dziękujemy Ci bardzo i życzymy dużo goli w dalszej przygodzie, powodzenia! 👊🐝

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR