Pogrom na Kasztanowym!

W sobotę 17.09 kibice mieli przyjemność oglądać obfite w bramki spotkanie 6.kolejki Ligi Okręgowej pomiędzy Jeziorakiem Szczecin a Czciborem Cedynia.

Niezwykle zmotywowani gospodarze od początku nacierali na gości z Cedyni. Już w 7′ po pressingu „Szerszeni” błąd obrońców i bramkarza wykorzystał Rośczak strzelając do pustej bramki. Po strzelonej bramce Jeziorak prowadził grę w ataku pozycyjnym nie dając dopuścić do sytuacji strzeleckich przeciwnikom. „Szerszenie” długo męczyły się że by podwyższyć wynik. Jednak w 39′ po zagraniu Chlibyka sytuację sam na sam wykorzystał Magdziak. Na przerwę Jeziorak schodził z trzy bramkową zaliczką, gdyż Rośczak po długim podaniu Chlibyka strzelił na 3:0.

Po przerwie mecz stał się bardziej otwarty, duże odległości między formacjami sprawiły, że goście konstruowali kontrataki. Po jednym z takich ataków strzelili bramkę po zgraniu główką do pustej bramki piłkę skierował napastnik Czcibora. Bramka ta jednak tylko rozjuszyła „Szerszenie”. Od 71′ tylko Jeziorak strzelał bramki. Siedem bramek po przerwie Jeziorak strzelił po kombinacyjnej grze i pięknych strzałach. Szczególnie do gustu kibicom mogły przypaść podcinki nad bramkarzem Chodorowskiego i Magdziaka. Mecz zakończył się pogromem i pierwszym okazałym zwycięstwem Jezioraka. Twierdza na os. Kasztanowym nadal niezdobyta w tym sezonie, a średnia bramek pokazuje, że warto w weekendowe popołudnie zawitać na stadion dopingować Jezioraka.

Jeziorak 10:1 Czcibor

Rośczak – 7′, 43′, 67′, 82′ Czcibor Cedynia – 60′

Magdziak – 39′, 77′, 87′

Chodorowski A. – 71′, 80′

Chlibyk – 85′

Jeziorak – Spychaj (Rutyna), Pyrek, Gruszczyński, Szych, Lis, Chlibyk, Zbaracki (Jezierski), Kapczynski, Chodorowski A., Magdziak (Cytloch), Rośczak. Rez; Kanigowski,

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR