Skrzaty i Żaki – podsumowanie sezonu 2022/2023

Trener Szymon Bednarek prowadzi dwie grupy młodych Szerszeni – Skrzaty i Żaki. Wrzucamy małe podsumowanie ostatniego sezonu 2022/2023. W nowym sezonie zamierzamy sukcesywnie informować o meczach i osiągnięciach młodych adeptów naszego klubu. 💛 🖤 🐝

Grupa Skrzat

Grupa skrzata brała udział w turniejach Pierwszej Piłki organizowanej na terenach naszego Prawobrzeża z klubami Funinio, Żaki Szczecin, OKS Prawobrzeże, Pogoń Szczecin Football Schools oraz Vielgovia Szczecin. Wszystkie turnieje odbyły się w przyjaznej atmosferze, a chłopaki poradzili sobie z tym zadaniem, dając nam bardzo przyjemne do oglądania zawody, w których zawsze padało dużo bramek.

Grupa Żak

Grupa Żaka brała udział w trudnej grupie Pierwszej Piłki rywalizując z akademiami Funinio Szczecin oraz Hutnika Prawobrzeże a także oraz drużynami OKS Prawobrzeże i Iskierki Szczecin. Chłopaki dawali z siebie wszystko i pomimo mniej korzystnych wyników potrafili grać przez części meczu jak równy z równym zdobywając dzięki temu doświadczenie na przyszłość.

Wszystkim zawodnikom życzymy dalszych sukcesów, dużo zdrowia oraz jak największego zamiłowania do piłki, by cieszyć się każdą chwilą na boisku. 💛 🖤

Jeśli ktoś jest zainteresowany do zgłoszenia swojego młodego Szerszenia na treningi zachęcamy do kontaktu, wszystkie szczegóły i numery na stronie Kontakt.

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR