Starcie na szczycie

Dwunasta kolejka okręgówki już jutro. Przyjedzie do nas Dąb Dębno, które zajmuje obecnie trzecie miejsce ze stratą trzypunktową do Szerszeni. Będzie to mecz o 6 punktów, który może decydować o końcowej klasyfikacji na koniec rundy jesiennej.

W ostatni weekend Dąb Dębno zaliczyło przegraną u siebie 2:3 z Energetykiem Gryfino co może być lekkim zaskoczeniem, chodź Energetyk potrafi postawić trudne warunki. Na przekroju całej rundy Dębno prezentuje się solidnie, przez pewien okres było nawet liderem naszej grupy okręgowej.

W ostatni weekend przypominamy, że wygraliśmy pewnie z Ehrle 4:0 i dzięki potknięciom rywali objęliśmy prowadzenie w tabeli z przewagą dwupunktową nad drugą Stalą.

Na pewno emocje sięgają zenitu, gdy przyjeżdża rywal z tak zwanej wyższej półki. Dębno w zeszłym sezonie występowało w rozgrywkach szczebel wyżej, ale zaliczyło spadek zajmując szesnastą lokatę na osiemnaście drużyn. Sezon temu również byliśmy spadkowiczami z ligi wyżej, więc będzie to ciekawe widowisko. Remis? Pewnie niektórzy brali by w ciemno, ale znając Szerszeni będą starać się zgarnąć pełną pulę.

Zachęcamy do przyjścia na stadion os. Kasztanowe i dopingowania Szerszeni w ciężkim boju! 💛🖤🐝

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR