Trampkarze – podsumowanie sezonu 2022/2023

Cały sezon stał pod znakiem zapytania czy drużyna utrzyma skupienie oraz kondycję w rywalizacji Terenowej Lidze Trampkarza.

Rywalizowaliśmy z zespołami, w których często drużyny miały w składzie roczniki 2009 lub 2010, co przekładało się na wyniki meczów ligowych.

Zespół pod wodzą trenera Konrada Winczewskiego z meczu na mecz wyglądał coraz lepiej piłkarsko z małymi problemami kadrowymi, lecz na koniec rozgrywek zespół zdołał utrzymać dobrą passę i wygrał rywalizację z przeciwnikami zajmując 1 miejsce w ligowej tabeli Grupy 2.

Na szczególną uwagę zasługuje atmosfera wśród chłopców grających w drużynie, którzy ciężko pracowali na treningach i grali w meczach z ogromnym zaangażowaniem i pasją.

Po zakończonym sezonie zespół wziął udział w Turnieju Finałowym dla zwycięzców Terenowych Lig Trampkarzy, który odbył się dn. 01 lipca 2023 w Kaliszu Pomorskim z udziałem ośmiu zwycięzców w swoich grupach. Potraktowaliśmy ten turniej bardziej jako możliwość zapoznania się i integracji z innymi klubami w naszym okręgu jak sam wynik. Opiekunem grupy był nasz najmłodszy trener, ale z dużymi perspektywami Szymon Bednarek. Zastąpił trenera Konrada, któremu sprawy rodzinne nie pozwoliły wziąć udziału w tym turnieju. Byliśmy super zadowoleni, że udało się pojechać i powalczyć. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, nagrody rzeczowe dla najlepszych zespołów oraz poczęstunek dla wszystkich uczestników.

Po tym minionym sezonie nie będzie już grupy trampkarza (lata lecą) lecz grupa juniora młodszego. Bardzo chcemy aby wszyscy nasi zawodnicy zostali i kontynuowali granie w Jezioraku.

Trener Konrad Winczewski nie będzie już prowadził tej grupy, ale zajmie się szkoleniem młodszych zawodników.

„Życzę wszystkim zawodnikom zaangażowania, dalszych sukcesów i dużo zdrowia. Dziękuję wam, że mogłem Was trenować oraz prowadzić w meczach ligowych. Pozdrawiam Trener Konrad Winczewski”.

Od nowego sezonu trenerem juniorów będzie dobrze nam znany trener p. Mariusz Kuras, który wcześniej był szkoleniowcem innej grupy naszej zdolnej młodzieży z krótką przerwą w swej działalności w Jezioraku. Witamy na Kasztanowym Panie Mariuszu 💛 🖤

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR