Wyjść z dołka formy

Herb Jeziorak

Jeziorak Szczecin

4 : 0
21-10-2023 11:00
Herb Jeziorak

Ehrle Dobra

Dwie trzecie rundy jesiennej już za nami. Czas na 11 kolejkę okręgówki, w której podejmiemy zespół Ehrle Dobra na wyjeździe.

Wydaje się, że faworyt jest jeden, ale w tej rundzie nie będzie to takie oczywiste. Szerszenie zmagają się ostatnimi czasy z nierówną grą i rywale potrafią nas ugryźć przez co tracimy punkty w teorii ze słabszymi rywalami. Ehrle zamyka w tej chwili tabelę z dorobkiem 4 punktów, więc najważniejsze będzie w tym meczu narzucenie własnego stylu gry.

Ostatnia kolejka była dla nas bardzo nieudana, podejmowaliśmy u siebie Morzycko Moryń, pierwsza połowa przebiegała pod nasze dyktando. Pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Bedek i prowadziliśmy 1:0. Mieliśmy jeszcze parę sytuacji do podniesienia wyniku, ale brakowało skuteczności. Pierwsze ostrzeżenie dla nas pojawiło się tuż przed przerwą. Najpierw Daniel Gruszczyński pomylił się oceniając lot piłki i zawodnik wyszedł sam na sam z Radziem, ostatecznie skończyło to się rzutem karnym, którego goście nie wykorzystali. W drugiej połowie gra całkowicie się odmieniła, nie potrafiliśmy w ofensywie zawiązać żadnej konkretnej akcji, a rywal świetnie broniąc zespołowo wykorzystywał przestrzenie, które powstawały pomiędzy naszymi zawodnikami. W ten sposób wpakowali nam 4 bramki i to Morzycko zasłużenie wygrało ten mecz.

Ehrle w ostatniej kolejce ponieśli wysoką porażkę 0:7 z Energetykiem, więc również są w dołku formy i to nie są to dobre prognozy dla nich.

Na pewno będzie to dla nas ważny mecz w kontekście formy, miejsca w tabeli oraz pewności siebie. Chętnych kibiców serdecznie zapraszamy na mecz! 💛🖤🐝

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR