Zabójcza pierwsza połowa

Herb Jeziorak

Jeziorak Szczecin

6 : 1
12-08-2023 12:00
Herb Jeziorak

Iskra Banie

W słoneczne południe Jeziorak Szczecin w pierwszym meczu ligi okręgowej podejmował Iskrę Banie. Pierwsze kolejki zawsze są wielką niewiadomą, ale zespół trenera Lisa chciał pokazać się z dobrej strony przed licznie zgromadzoną publicznością.

„Szerszenie” rozpoczęli mecz od ataków bramki drużyny z Bań. Już w 5′ po strzale zza pola karnego bramkę strzelił kapitan Kapczyński. Bramka nie rozluźniła żółto czarnych i raz za razem atakowali bramkę Iskry. Kolejne bramki to popis Szymona Bednarka który ustrzelił dublet 18′ i 28′ po wrzutce Chlibyka i kontrze J.Chodorowskiego. Zespół Iskry starał się wyprowadzać kontry, ale Jeziorak dobrze wyglądał w tym meczu w obronie. Koniec pierwszej połowy to dublet Magdziaka 41′ i 43′ które zamknęły pierwszą połowę wynikiem 5:0. Druga bramka szczególnej urody po strzale z 16 metrów.

W drugiej połowie gra nadal toczyła się na połowie Iskry. W 53′ swojego hat tricka ustrzelił Miłosz po tym jak Szymon próbując uderzyć wystawił piłkę wprost pod nogę Magdziaka. Po tej bramce zespół Jezioraka zrobił 7 zmian dając zagrać nowym zawodnikom. Gra nie uległa zmianie , „Szerszenie” nadal atakowały, ale pomimo licznych sytuacji , żadnej bramki nie udało się im strzelić. Po jednej z kontr i złym ustawieniu obrońcy po piłce prostopadłej sytuacje sam na sam i rykoszecie ustrzelił Pulka.

Mecz zakończył się wynikiem 6:1 , a Jeziorak czeka teraz wyjazd na ciężki teren do Gryfina z beniaminkiem okręgówki Energetykiem 💛 🖤

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR