Zwycięstwo zgodnie z planem

W sobotnie popołudnie Jeziorak Szczecin na wyjeździe zmierzył się z beniaminkiem Ogniwem Babinek.

Mecz zgodnie z przewidywaniami rozpoczął się od naporu gości którzy pozycyjnym atakiem starali się zagrozić bramce przeciwnika.

Mecz ułożył się znakomicie dla „Szerszeni” bo już w pierwszych 15 minutach wyszli na prowadzenie po pięknym prostopadłym podaniu Chlibyka i spokojnym strzale w sytuacji sam na sam Magdziaka.

Po strzelonej bramce obraz gry nie uległ zmianie. Jeziorak ciągle atakował i zagrażał co rusz bramce Ogniwa , czasem narażając się na nieliczne kontry.

Własnie taką sytuację wykorzystali zawodnicy gospodarzy gdy w zamieszaniu z rzutu wolnego po fenomenalnym strzałem z woleja w okienko wyrównał Tiago.

Do przerwy zatem remis 1:1. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Jeziorak napierał na bramkę gospodarzy i po fantastycznym strzale z 18m w okienko Chlibyka wyszedł na prowadzenie.

Zespół gospodarzy po tej bramce wyraźnie opadł z sił , skutkiem tego była trzecia bramka Jezioraka. Po prostopadłym podaniu Rośczaka mocnym strzałem strzałem w prawy róg popisał się Magdziak, który ma już 4 bramki w trzech meczach.

Po tej bramce piłkarze Jezioraka w pełni kontrolowali przebieg meczu zwyciężając na wyjeździe 1:3.

0:1 – Miłosz Magdziak (As. Chlibyk (

1:1 – Tiago

1:2 – Mateusz Chlibyk (As. Chodorowski)

1:3 – Miłosz Magdziak (As. Rośczak)

JEZIORAK – Rutyna, Jakubowski, Kanigowski, Szych, Chlibyk (Sikorski), Wójcik, Kapczynski, Chodorowski A., Lis (Zbaracki), Magdziak, Rośczak (Ozdoba)

Redakcja JS

Nasi Sponsorzy

Urząd Miasta Szczecin
IT Serwis
DB Port
Doker Port
ASO BECAR